İlçe Kaymakamımız Sayın İshak Çınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Arvas ve şube müdürleri ile birlikte öğrencilere karne dağıttı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Arvas, şube müdürleri Hurşit Turbil ve Ethem Bektaş ile birlikte ilk olarak Akdamar GAMA Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle buluşan Kaymakam Çınar, öğrencilerle tek tek tanıştı. Öğrencilerin hedeflerini soran Kaymakam Çınar, "Sizlerin hedefleri sürekli değişebilir. Bu çok da önemli değil. Önemli olan bir hedefinizin olmasıdır. Sizler en güzel çağdasınız. İyi bir üniversite ve iyi bir hayat sizleri bekliyor. Hedeflerinize ulaşabilmeniz için çok çalışmanız gerekir. Unutmayın ki hedefsiz insan rotasız gemiye benze. Bir o yana bir bu yana gidip gelirse yakıtı biter. Sizler enerjinizi iyi kullanın ve hedefiniz her zaman belli olsun" dedi.
 
 

Öğrencilerin karnelerini dağıtan İlçe Kaymakamımız Sayın İshak Çınar, daha sonra Dereağzı İlk ve Orta Okulu'nda öğrencilerle buluştu. İlk olarak minik öğrencilerin karnelerini veren Kaymakam Çınar, daha sonra diğer sınıfları gezdi.  Burada da öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Çınar, öğrencilerin hedeflerini sorduktan sonra karnelerini dağıttı.